aboutus
خط تولید

 

مشخصات کارخانه

Shengda شرکت تجهیزات ارتباطی، محدود است که عمدتا در تحقیق و توسعه، تولید و فروش آنتن ارتباطات و محصولات بی سیم products.Its منطقه کارخانه ساخت و ساز: 1200 متر مربع، با تجهیزات پیشرفته تولید. کارکنان: بیش از 200 نفر. خروجی ماهانه آنتن WIFI به 2000K PCS می رسد و ماهانه خروجی آنتن سخت افزاری دیگر 5000K PCS است.

اتاق مدل

Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd
office pic meeting room salt spray chamber injection mould machine winding machine
OEM / ODM

تجربه غنی در نصب

ما در موقعیتی هستیم که سفارشات را در مورد نمونه های مشتری مشخص کنیم که مشخصات و طراحی آنها را مشخص می کند

و نیازهای بسته بندی.


انواع جعبه بسته بندی برای انتخاب شما مناسب است.

جعبه بسته بندی نصب شده با لوگوی شما یک مشکل نیست.

R

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) نیز در اروپا به عنوان تحقیق و فن آوری (فن آوری) توسعه (RTD) شناخته شده است، یک اصطلاح عمومی برای فعالیت در ارتباط با نوآوری شرکت های بزرگ و یا دولت است.

فعالیت هایی که به عنوان تحقیق و توسعه طبقه بندی می شوند، از شرکت به شرکت متفاوت است، اما دو مدل اصلی وجود دارد: یک بخش تحقیق و توسعه، که توسط مهندسین کار می کند و به طور مستقیم به تولید محصولات جدید و یا کارمند با دانشمندان صنعتی متعهد است و به تحقیقات کاربردی در زمینه علمی یا زمینه های فناوری که ممکن است توسعه محصول آینده را تسهیل کند.

در هر صورت، تحقیق و توسعه از اکثریت قریب به اتفاق فعالیت های شرکتی متفاوت است، زیرا غالبا در نظر گرفته نشده است که سود فوری را به دست آورد و به طور کلی ریسک بیشتری و بازده غیرقابل اطمینان سرمایه گذاری را در بر می گیرد.

ما تیم تحقیق و توسعه حرفه ای برای شما داریم

اطلاعات تماس